Inline

Zapraszamy do parku rozrywki pod zamkiem Ogrodzieniec!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg nowych atrakcji dla dzieci i dorosłych, które wzbogacą Państwa pobyt na jurze Krakowsko-Częstochowskiej i zamku Ogrodzieniec. Nasz kompleks składa się z 5 atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy czekają! Jeśli nie wiesz gdzie spędzić weekend - Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

11 listopada - Święto - Park Otwarty

11 listopada - Święto - Park Otwarty

W dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, Park Ogrodzieniec będzie dla Was czynny od 10:00 do 16:00. Serdecznie zapraszamy!

JUROMANIA - święto Szlaku Orlich Gniazd

JUROMANIA - święto Szlaku Orlich Gniazd

Już niebawem Pierwsze Święto Szlaku Orlich Gniazd! Z tego tytułu na Zamku Ogrodzieniec przygotowano bardzo dużo atrakcji, zabaw i koncertów, które na pewno umilą Wam pobyt w sercu Jurajskiej krainy! Serdecznie zapraszamy!

Święto Gminy - 25 sierpnia sobota - zapraszamy!

Święto Gminy - 25 sierpnia sobota - zapraszamy!

Już w tą sobotę (25 sierpnia) na Zamku Ogrodzieniec ŚWIĘTO GMINY!  W programie m.in. występy zespołów COMA oraz Luxtorpeda, a na deser WIELKI POKAZ SZTUCZNYCH OGNI! Wstęp na imprezę na Zamku jest bezpłatny!!!

W dniu 15.08.2018 - Park CZYNNY!

W dniu 15.08.2018 - Park CZYNNY!

15 sierpnia w dniu Wniebowzięcia NMP zapraszamy do Parku Ogrodzieniec! Wszystkie nasze atrakcje będą dla Was czynne od 10:00 do 20:00! Zapowiada się bardzo ładna pogoda także serdecznie zapraszamy!  

Zobacz nasze video