Inline

Zapraszamy do parku rozrywki pod zamkiem Ogrodzieniec!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg nowych atrakcji dla dzieci i dorosłych, które wzbogacą Państwa pobyt na jurze Krakowsko-Częstochowskiej i zamku Ogrodzieniec. Nasz kompleks składa się z 5 atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy czekają! Jeśli nie wiesz gdzie spędzić weekend - Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

WIELKA BALONIADA   18-19.08.2023

WIELKA BALONIADA 18-19.08.2023

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Baloniady na Zamku Ogrodzienieckim w PodzamczuW tym roku  aż  dwa dni atrakcji lotniczych! Co  Was czeka sprawdźcie poniżej 

Święto Gminy Ogrodzieniec 2023: 4-6 sierpnia

Święto Gminy Ogrodzieniec 2023: 4-6 sierpnia

Już w najbliższy piątek i sobotę na Zamku Ogrodzieniec obchody Święta Gminy Ogrodzieniec - W piątek zapraszamy w imieniu Zamku na koncert zespołów Strachy na Lachy oraz Dżem, a w sobotę: Majkowska&Cajdler, Czadoman, Enej oraz efektowny pokaz pirotechniczny! Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zapraszamy!

29-30 Lipca: Wojenne Opowieści - Pokaz Militarny

29-30 Lipca: Wojenne Opowieści - Pokaz Militarny

Inscenizacja bitew z czasów II Wojny Światowej, aranżacja obozowisk i dioram żołnierskich, wystawy pojazdów historycznych, broni i sprzętu wojskowego z tego okresu będzie można zobaczyć w dniach 29-30 lipca na Zamku Ogrodzienieckim.

"XIX NAJAZD BARBARZYŃCÓW" 8-9 Lipca

Już po raz XIX zapraszamy na największą imprezę prezentującą czasy wczesnego średniowiecza w południowej części Polski. Myślą przewodnią tegorocznego Najazdu Barbarzyńców są kobiety w świecie Piastów

Zobacz nasze video