Inline

Zapraszamy do parku rozrywki pod zamkiem Ogrodzieniec!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg nowych atrakcji dla dzieci i dorosłych, które wzbogacą Państwa pobyt na jurze Krakowsko-Częstochowskiej i zamku Ogrodzieniec. Nasz kompleks składa się z 5 atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy czekają! Jeśli nie wiesz gdzie spędzić weekend - Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

11 listopada - Park Otwarty!

11 listopada - Park Otwarty!

W dniu 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości - zapraszamy Was serdecznie do naszego Parku!Będziemy dla Was otwarci od godziny 10:00 do 16:00.  W kolejne dni ...

XVII Najazd Barbarzyńców - Już w sobotę i niedzielę!

XVII Najazd Barbarzyńców - Już w sobotę i niedzielę!

Serdecznie zapraszamy na XVII Najazd Barbarzyńców, który odbędzie się w ten weekend 14-15 sierpnia! Do najważniejszej imprezy tego sezonu zostałytak naprawdę godziny... i nie może Was na niej zabraknąć!

Święto Gminy Ogrodzieniec - 7 sierpnia!

Święto Gminy Ogrodzieniec - 7 sierpnia!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na Wielkie WYDARZENIE - Święto naszej Gminy! Z tej okazji zapraszamy na koncert m.in. Michała Wiśniewskiego oraz wspaniały multimedialny pokaz, który odbędzie się na terenie Zamku Ogrodzieniec!

Zapraszamy od 8 maja do Parku Miniatur!

Zapraszamy od 8 maja do Parku Miniatur!

Miło nam poinformować kochani, że po kilku miesiącach przestoju spowodowanego krajowym lockdownem, możemy ponownie się dla was otworzyć! Od najbliższej soboty otwarty będzie Park Miniatur z rekonstrukcjami zamków z Jury Krakowsko Częstochowskiej w skali 1:25!

Zobacz nasze video